Ochrana osobních údajů

Tento dokument slouží k poskytnutí informace o tom, v jakém rozsahu, způsobu a k čemu sbírám, ukládám a využívám vaše osobní údaje.

V první řade vás mohu ujistit, že k údajům, které zadáte na stránce www.by-elissa.cz, nemá přístup kdokoli neoprávněný. Zpracovávám je a jsou k dispozici pouze mě (Eliška Koudelková, IČ 88560848), jako majitelce e-shopu, jsou z mé strany chráněny přístupovým heslem a ze strany domény zabezpečením stránky protokolem https.

Rozsah sběru osobních údajů se liší podle toho, jaké činnosti na www.by-elissa.cz vykonáváte. V níže uvedené tabulce vidíte jejich přehled.

Jméno E-mail Adresa Telefonní kontakt
Kniha návštěv/hodnocení X X poskytnutí zpětné vazby
Napište mi X X odpověď na žádost
Přihláška na kurz X X X potvrzení přihlášky a kontakt ohledně uskutečnění kurzu
Registrace/nákup bez registrace X X X X dokončení objednávky
Registrace + souhlas X X X X dokončení objednávky, marketingové účely

Při návštěvě stránek, bez vyplnění jakéhokoliv registračního formuláře, dochází ke sběru cookies, která jsou využívaná pro analýzy návštěvnosti webu.

Kdykoliv mě můžete kontaktovat s žádostí o vymazaní nebo změnu osobních údajů, které jste uvedly a to na elikoudelkova@seznam.cz. Dále můžete kdykoli požádat o zrušení souhlasu se zpracováním pro marketingové účely. Dále můžete také požádat o přístup k vašim osobním údajům.

Data jsou uchovávána po dobu nezbytně nutnou – v případě objednávek bez souhlasu po dobu nutnou k dokončení objednávky + 4 roky kvůli doložitelnosti pro FU. V případě udělení souhlasu pro využívání dat pro marketingové účely jsou data uchovávána do doby odebrání vašeho souhlasu nebo zaniknutí e-shopu. Data vyplněná do kontaktních formulářů, knihy návštěv apod. jsou uchovávána pouze po dobu nutnou k vyřízení dotazu či požadavku. Poté budou odstraněna.